Siemens MindSphere nawiązuje współpracę z IBM

Strona głównaSiemens MindSphere nawiązuje współpracę z IBM
24.02.2021 11:43
Siemens MindSphere nawiązuje współpracę z IBM
bDUzuXnW

Siemens poinformował, że jego przemysłowe oprogramowanie IoT MindSphere zostanie zbudowane na hybrydowej chmurze IBM. Obie firmy podkreślają, że sposób w jaki IBM tworzy współpracę w kluczowych branżach i wykorzystuje Red Hat OpenShift jest filarem architektonicznym przedsięwzięcia.

bDUzuXnp

MindSphere jest przemysłowym rozwiązaniem IoT, które zostało opracowane przez Siemens do zastosowań w kontekście Internetu Rzeczy (IoT). MindSphere przechowuje dane operacyjne i udostępnia je poprzez aplikacje cyfrowe, przez co umożliwia klientom przemysłowym podejmowanie na decyzji w oparciu o cenne informacje faktograficzne.

W ramach współpracy Siemens Digital Industries Software będzie opierać się na hybrydowej architekturze chmury IBM, a MindSphere będzie dostępny lokalnie dla klientów. Dzięki temu MindSphere może być używany lokalnie w fabrykach i fabrykach, a także za pośrednictwem chmury.

W przyszłości obie firmy planują oferować klientom przemysłowym także usługi zarządzane. W poście na blogu Siemens zauważył, że partnerstwo z IBM pomaga firmie w budowaniu zasięgu w dziedzinie przetwarzania brzegowego.

Udostępnij:
bDUzuXon