Signed XO XO, czyli Spotify jeszcze bardziej gwiazdorzy z playlistami

Signed XO XO, czyli Spotify jeszcze bardziej gwiazdorzy z playlistami

12.10.2016 16:51, aktual.: 12.10.2016 17:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przyzwyczailiśmy się już, że nowości w najpopularniejszej usłudze muzycznej, jaką wciąż jest Spotify, nie dotyczą zwykle funkcjonalności, lecz nowych list odtwarzania, często generowanych na podstawie przyzwyczajeń i gustów użytkownika. Niemniej zdarzają się wyjątki od zautomatyzowanego procesu, a przykład może stanowić zainaugurowane właśnie Playlist Takeover.

Spotify uruchomiło pierwszą tego typu akcję, w ramach której użytkownikom co miesiąc udostępniania będzie całkowicie nowa, na wskroś osobista oraz zindywidualizowana lista odtwarzania utworzona przez celebrytę. Podkreślany jest rzeczywiście wkład osobistości, a wolność wyboru pozostawiono gwieździe nawet w kwestii nazwy listy.

Obraz

Przywilej pierwszeństwa w utworzeniu własnej listy odtwarzania przypadł brytyjskiej modelce Jourdan Dunn, co zresztą nie jest jej pierwszą przygodą z branżą IT. Wcześniej brała ona udział w kampanii reklamowej HTC, a konkretniej promowała HTC INK, limitowaną, stylową, edycję smartfonów HTC One M9.

Utworzona przez Jourdan Dunn lista zatytułowana Signed XOXO jest już dostępna na Spotify. Na razie nie pojawiły się jakiekolwiek informacje o tym, kto będzie tworzył kolejne listy. Aplikacje Spotify można oczywiście znaleźć w naszej bazie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)