MacOSMultimediaRozszerzenia multimedialne i kodekiSilverlight
Silverlight ikona

Silverlight5.1.41212.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Silverlight to wtyczka dla przeglądarek, dzięki której możliwe jest korzystanie w nich multimedialnych materiałów oraz interaktywnych aplikacji, przygotowanych dla tego środowiska uruchomieniowego. Platforma od lat nie jest rozwijana przez Microsoft, ale wciąż można znaleźć wiele stron, które w ten sposób serwują filmy lub korzystają z aplikacji Silverlight.

Wcześniejsze wydania Silverlighta były przeznaczone tylko do odtwarzania multimediów, ale od wersji 5 możliwe jest także tworzenie z jego pomocą aplikacji biznesowych i dostarczanie interaktywnych treści. Ta wersja także znacząco poprawiła jakość przesyłanych filmów, została zoptymalizowana i została wyposażona w nowe narzędzia, które ułatwiają pracę deweloperów.

Silverlight działa we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych poza Chromem nowszym niż 41.

Prawidłowe działanie wtyczki można sprawdzić na stronie testowej.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań15 138
Data aktualizacji3 lut 2016
Rozmiar pliku14.18 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Silverlight ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)