WindowsNarzędziaInne narzędziaSimple USB Logger

Simple USB Logger1.7

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Simple USB Logger to narzędzie do monitorowania ruchu między komputerem, a urządzeniem podłączonym do portu USB.

Program skierowany jest głównie do doświadczonych użytkowników, gdyż początkujący mogą nie zrozumieć logów generowanych przez Simple USB Logger. Jeśli jednak wiemy, jakie informacje generuje wspomniana aplikacja, z pewnością docenimy możliwości, które oferuje. Zwłaszcza, że oprócz fizycznych nośników narzędzie obsługuje także wirtualne dyski USB.

Po uruchomieniu sesji i podłączeniu wybranego nośnika USB program automatycznie rozpocznie działanie. Co istotne, w Simple USB Logger możemy wybrać dowolne zdarzenie (klikając na nie), by zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na jego temat w osobnych oknach.

Simple USB Logger pozwala na zatrzymywanie i wznawianie sesji w dowolnym momencie, a po zakończeniu pracy istnieje możliwość zapisania dziennika zdarzeń do pliku.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań140
Data aktualizacji31 paź 2018
Rozmiar pliku1.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)