WindowsInternet i komunikacjaCzytniki RSSSismics Reader
Sismics Reader ikona

Sismics Reader1.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sismics Reader to lekkie i darmowe narzędzie, za pomocą którego w łatwy sposób użytkownik może uruchomić serwer do odczytywania subskrypcji z kanałów RSS. Aplikacja działa dobrze nawet na starszych maszynach, a dzięki wykorzystaniu domyślnej przeglądarki, nie zmusza do zmiany przyzwyczajeń lub konfigurowania osobnej aplikacji do jej obsługi.

Po zainstalowaniu użytkownik może zapoznać się z dokumentem przedstawiającym pierwsze kroki ze Sismics Reader - w tym czasie sama aplikacja uruchomi dostępny lokalnie serwer. Następnie należy posłużyć się przyciskiem otwierającym czytnik w domyślnej przeglądarce internetowej, gdzie w kilku krokach skonfiguruje się hasło i adres e-mail administratora, stworzy użytkowników oraz ewentualnie pozwoli programu na otworzenie odpowiedniego portu w routerze poprzez technologię UPnP.

Dalej pozostaje już tylko korzystanie z aplikacji, czyli dodawanie kolejnych źródeł wiadomości do czytnika. Poszczególne wiadomości możemy zaznaczać jako przeczytane, dodać do ulubionych albo zapisać z przeznaczeniem na późniejszą lekturę. Interfejs jest czytelny i prosty, autorzy zdecydowanie chcieli uniknąć zbędnych funkcji i wodotrysków. Pewnym utrudnieniem może być brak polskiej wersji językowej, ale na szczęście ilość opcji do konfiguracji i obsługi programu jest naprawdę mała, przez co aplikacja nie powinna stwarzać problemów mniej doświadczonym użytkownikom.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań188
Data aktualizacji26 lip 2021
Rozmiar pliku25.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Sismics Reader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)