iOSGrySportoweSki Jump Challenge
Ski Jump Challenge ikona

Ski Jump Challenge

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ski Jump Challenge to gra sportowa, w której możemy stworzyć postać własnego skoczka narciarskiego, by sprawdzić swoje umiejętności na 50 skoczniach z całego świata.

Zanim jednak na dobre przystąpimy do zabawy, autorzy wyjaśnią nam poszczególne zasady gry oraz sterowanie w niezbyt rozbudowanym samouczku. Dowiemy się, jak wybijać się z progu, kontrolować zawodnika podczas lotu oraz co należy zrobić, by wylądować z telemarkiem. Warto o tym pamiętać, gdyż Ski Jump Challenge posiada zaawansowany system fizyki, który sprawia, że postać zachowuje się dość realistycznie.

Najważniejszym trybem rozgrywki w Ski Jump Challenge jest kariera, ale oprócz niej mamy do dyspozycji także rywalizację (multiplayer na jednym telefonie, przez internet lub za pośrednictwem Facebooka) i turnieje, do których dostęp odblokujemy w późniejszej fazie gry. Będziemy mogli wtedy rozegrać Zawody Czterech Skoczni, Puchar Kontynentalny, Puchar Świata, a nawet Mistrzostwa Świata w Lotach.

Ski Jump Challenge oferuje system rozwoju postaci oraz aspekt ekonomiczny. Możemy awansować na kolejne poziomy doświadczenia i zwiększać parametry naszego skoczka związane z wyskokiem czy też lądowaniem. Za zarobione pieniądze kupimy natomiast lepsze narty, nowe kombinezony czy kaski.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań394
Data aktualizacji15 sty 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Ski Jump Challenge ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)