bEpIvsKt
Skoki Narciarskie ikona

Skoki Narciarskie1.0.41

Strona głównaAndroidGrySportoweSkoki Narciarskie
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Skoki Narciarskie to gra sportowa, w której możemy stworzyć postać własnego skoczka narciarskiego, by sprawdzić swoje umiejętności na 50 skoczniach z całego świata.

bEpIvsKv

Zanim jednak na dobre przystąpimy do zabawy, autorzy wyjaśnią nam poszczególne zasady gry oraz sterowanie w niezbyt rozbudowanym samouczku. Dowiemy się, jak wybijać się z progu, kontrolować zawodnika podczas lotu oraz co należy zrobić, by wylądować z telemarkiem. Warto o tym pamiętać, gdyż Skoki Narciarskie posiadają zaawansowany system fizyki, który sprawia, że postać zachowuje się dość realistycznie.

Najważniejszym trybem rozgrywki w Skokach Narciarskich jest kariera, ale oprócz niej mamy do dyspozycji także rywalizację (multiplayer na jednym telefonie, przez internet lub za pośrednictwem Facebooka) i turnieje, do których dostęp odblokujemy w późniejszej fazie gry. Będziemy mogli wtedy rozegrać Zawody Czterech Skoczni, Puchar Kontynentalny, Puchar Świata, a nawet Mistrzostwa Świata w Lotach.

Skoki Narciarskie oferują system rozwoju postaci oraz aspekt ekonomiczny. Możemy awansować na kolejne poziomy doświadczenia i zwiększać parametry naszego skoczka związane z wyskokiem czy też lądowaniem. Za zarobione pieniądze kupimy natomiast lepsze narty, nowe kombinezony czy kaski.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań224
Data aktualizacji23 gru 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Skoki Narciarskie ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpIvsLr