Składany smartfon Samsunga to Galaxy Flex? Pierwszy pokaz możliwy już w tym tygodniu

Składany smartfon Samsunga to Galaxy Flex? Pierwszy pokaz możliwy już w tym tygodniu

Pierwszy pokaz Samsunga z zaginanym ekranem coraz bliżej (depositphotos)
Pierwszy pokaz Samsunga z zaginanym ekranem coraz bliżej (depositphotos)
Oskar Ziomek
05.11.2018 17:06

Wielkimi krokami zbliżamy się do pierwszego pokazu smartfona Samsunga ze składanym, a właściwie zaginanym ekranem. Choć nie będzie to pierwsze urządzenie tego typu, które zostało pokazane szerszej publiczności (niedawno świat obiegła informacja o działającym modelu FlexPai), to z pewnością jest tym najbardziej wyczekiwanym. Plotki o składanym Samsungu z pogranicza świata smartfonów i tabletów pojawiały się w sieci od dłuższego czasu, ale dopiero niedawno prace nad urządzeniem potwierdził sam prezes Samsunga, DJ Koh.

Choć szczegóły nadal nie są znane, w dużym uproszczeniu urządzenie ma być tabletem, który zmieści się w kieszeni. We wrześniu potwierdzono, że urządzenie zostanie po raz pierwszy pokazane światu jeszcze w tym roku i wiele wskazywało na to, że mowa jest o nadchodzącej konferencji Samsunga dla deweloperów, która zaczyna się 7 listopada. Na dwa dni przed jej rozpoczęciem w internecie pojawiają się kolejne informacje, ale co ciekawe dotyczące jednocześnie dwóch różnych urządzeń.

W pierwszej kolejności warto bowiem przyjrzeć się spostrzeżeniom serwisu MSPoweruser zwracającego uwagę na zarejestrowane niedawno znaki towarowe. Wśród nich pojawia się nazwa Samsung Infinity Flex, która jest związana ze smartfonami i wyświetlaczami. Sugestie są jednoznaczne: to właśnie tak może się nazywać zaginany ekran, który trafi do nowego urządzenia Samsunga. Mianem wyświetlacza Infinity firma nazywa bowiem ekrany w urządzeniach z minimalnymi ramkami, a wszystko zaczęło się od modeli S8 i S8+.

W sieci pojawiają się jednak także inne sugestie. Mobilny oddział firmy zamieścił dziś specyficzne zdjęcie zagiętej nazwy Samsung na swoim profilu na Facebooku, z kolei na Twitterze pojawiło się krótkie nagranie przedstawiające nowy telefon w klasycznej obudowie: urządzenie w formie telefonu z klapką, które ma zostać pokazane światu jeszcze w tym tygodniu. Możliwe więc, że podczas nadchodzącej konferencji zobaczymy wyłącznie to urządzenie, zaś nowatorski model z zaginanym wyświetlaczem zostanie zaprezentowany później.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)