WindowsMultimediaInne programy multimedialneSkryBot doMowy

SkryBot doMowy2.6.9.18117

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

SkryBot doMowy to ciekawa aplikacja przeznaczona do rozpoznawania mowy w języku polskim i zapisywania wyników w formie tekstowej.

Aplikację do rozpoznawania mowy można wykorzystać między innymi dyktowania treści bezpośrednio do edytora teksty bez konieczności wykorzystywania klawiatury, wyszukiwania głosem treści multimedialnych itp.

Do najważniejszych funkcji programu zaliczyć należny rozpoznawanie mowy z wykorzystaniem mikrofonu, funkcję wizualizacji nagrywanego dźwięku czy możliwość wybory trybu rozpoznawania mowy szybka lub dokładna analiza. Dodatkowo SkryBot doMowy oferuje możliwość zmiany skórek programu (tła i czcionki) oraz konfiguracji przycisków sterowania oprogramowaniem. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i nie powinna przysporzyć żadnych problemów początkującym użytkownikom.

Ograniczenia wersji demonstracyjnej programu

SkryBot doMowy demo pozwala na nagrywanie i rozpoznawanie do 60 sekund mowy. Ponadto aplikacji podczas działania wyświetla co jakiś czas okienko z informacją przypominającym o korzystaniu z wersji demonstracyjnej programu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań50 054
Data aktualizacji10 maj 2018
Rozmiar pliku434.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)