Skuteczne nagrywanie płyt bez zbędnych funkcji z Ashampoo Burning Studio Free

Skuteczne nagrywanie płyt bez zbędnych funkcji z Ashampoo Burning Studio Free
Kuba Pawlak

28.10.2013 10:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielu użytkowników jest już zmęczonych przerośniętymi aplikacjami do nagrywania płyt, które stały się z biegiem czasu trudniejsze w użyciu i z multum zbędnych opcji. Ashampoo Burning Studio Free to aplikacja, która skupia się na wszystkich niezbędnych funkcjach do nagrywania płyt bez niepotrzebnych fajerwerków.

Program oferuje takie funkcje jak tworzenie kopii zapasowych danych do jednej lub kilku płyt CD, DVD lub Blu-ray, kasowanie nośników wielokrotnego zapisu (CD-RW / DVD+RW / DVD-RW / DVD-RAM / BD-RE), wypalanie płyt Audio CD z plików WAV, MP3, FLAC, WMA i Ogg Vorbis lub WMA, tworzenie i nagrywanie obrazów płyt CD/DVD/Blu-ray, nagrywanie filmów do formatów DVD Wideo, Video CD (VCD) i Super Video CD (S-VCD) z opcją automatycznego konwertowania wideo do niezbędnych formatów.

Główne okno programu Ashampoo Burning Studio Free 1.12
Główne okno programu Ashampoo Burning Studio Free 1.12

Wśród nowości oferowanych przez Ashampoo Burning Studio Free znajdziemy możliwość tworzenia skompresowanych archiwów chronionych hasłem, funkcje automatycznego podziału archiwów pomiędzy dyski CD, DVD lub Blu-ray, mechanizm odzyskiwania zawartości archiwów do oryginalnych lokalizacji czy zintegrowany ripper dysków Audio CD umożliwiający zapis utworów w formatach WMA lub WAV.

Ponadto pojawiła się nowa opcja ustawienia liczby kopii, które można nagrać (dostępna dla wszystkich formatów dysków), płyty mogą być natychmiast weryfikowane bez uprzedniego wysuwania tacki (jeżeli napęd obsługuje) oraz wprowadzono liczne drobne ulepszenia, które sprawiają, że program jest łatwiejszy w użyciu.

Przy tej okazji warto wspomnieć, że firma Ashampoo obchodzi 14. urodziny i z tej okazji sporo aplikacji niemieckiej firmy dostępnych jest w promocyjnej cenie 20 zł. Promocja trwa do 31. października, a osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty urodzinowej odsyłam do strony producenta po więcej szczegółów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (65)