Sky Force 2014 ikona

Sky Force 20141.44

AndroidGryZręcznościoweSky Force 2014
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sky Force 2014 to reaktywacja rodzimego hitu sprzed lat. Oryginał był dostępny w czasach świetności Windows Mobile oraz systemu Symbian. Edycja 2014 czerpiąc z tych samych idei dodaje nowe rozwiązania i dopasowuje rozgrywkę do obecnych standardów.

Jej główny model nie uległ zmianie. Dalej naszym zadaniem jest kierowanie samolotem i likwidacja przeciwników. W tle jest oczywiście fabuła, uzasadniająca nasze działanie, ale jak przystało na dobrą strzelankę jest ona tylko mało istotnym dodatkiem. Gra oferuje dwa modele sterowania. W pierwszym (domyślnym) samolot znajduje się tuż pod naszym palcem, w drugim jest lekko przesunięty od miejsca w którym dotykamy ekran. Ciekawym rozwiązaniem jest zwolnienie czasu, które uaktywnia się gdy zabierzemy palec z ekranu. Ma nas to ustrzec od przypadkowej śmierci w momencie gdy ktoś zakłóci nam zabawę.

A tak trzyma wysoki poziom. Plansze są dobrze zaprojektowane i trzymają wysoki poziom trudności. Nasz samolot możemy rozwijać dzięki zdobytym podczas walki gwiazdkom. W grze jest dostępny system mikropłatności, nie jest on jednak obowiązkowy. Poza dodatkową walutą możemy wykupić brak reklam, podwajanie zebranych gwiazdek czy też szybsze modyfikacje pojazdu.

Nie zabrakło również integracji z Google + (osiągnięcia i rywalizacja ze znajomymi) oraz Facebookiem (rywalizacja ze znajomymi oraz dodatkowe bonusy). Najmocniejszym aspektem Sky Force 2014 jest jednak grafika. Choć całość obserwujemy z góry to obiekty 3D na polu walki robią wrażenie Tak jak i przeciwnicy oraz efekty towarzyszące użyciu broni. Klimat produkcji buduje także utrzymana w stylu retro warstwa audio. Gra dostępna jest za darmo.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań427
Data aktualizacji17 maj 2022
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Sky Force 2014 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)