Sky Track na weekend

Redakcja

02.11.2012 18:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Sky Track - efektowne i emocjonujące wyścigi odbywające się na futurystycznych trasach któregoś z miast przyszłości. Spiralne tory, szalone tempo rozgrywki, ciągła walka i dążenie do rozbudowy i unowocześniania swojego bolidu to główne cechy z jakimi spotkamy się w prezentowanym tytule.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("SkyTrack360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 125, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"SkyTrack-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20121102184741.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/SkyTrack-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/SkyTrack-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/SkyTrack-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/SkyTrack-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); W grze stajemy do współzawodnictwa z komputerowymi graczami ścigając się po krętych torach, na których spotkać można szereg pułapek i niemiłych niespodzianek. Grę rozpoczynamy z poziomu początkującego, po to by z każdym wyścigiem nabierać coraz większego doświadczenia, a wraz z nim zdobywać kolejne trofea oraz gotówkę, dzięki której podniesiemy standard swojego bolidu. To z kolei zwiększy z każdym następnym wyścigiem nasze szanse na lepszą lokatę i ogólny wynik w prezentowanym w grze rankingu .

Naszym głównym celem oprócz powiększania zdobyczy punktowej, jak już wspomniano, jest ciągła modernizacja naszego pojazdu co w efekcie końcowym powinno pozwolić na ściganie się na najtrudniejszych trasach, gdzie przyznawane są najwyższe nagrody pieniężne. Oprócz stale zwiększającej się stawki wyścigu nasza rywalizacja staje się coraz bardziej dynamiczna, widowiskowa i porywająca. Na najtrudniejszych i najbardziej karkołomnych torach będziemy mogli doświadczyć całego systemu tricków i efektownych wyskoków urozmaicających dodatkowo całą rozgrywkę.

Przy wyborze poziomu trudności gry dla konkretnego wyścigu należy wziąć pod uwagę aktualny stan naszego wozu. Najważniejsze, by nie porywać się od razu na zbyt trudne zawody, gdyż może to skutkować odjęciem punktów i stopnieniem gotówki, na którą tak ciężko pracowaliśmy jeszcze przed chwilą. Zbyt łatwa rywalizacja zaś nie przyniesie oczekiwanych profitów i spowoduje, że czas gry mocno się wydłuży. Wybór więc należy do nas.

Sky Track to gra przeznaczona dla wielbicieli szybkiej jazdy i zawrotnego tempa rozgrywki. Połączenie niezwykle dynamicznych i bogatych w akcję wyścigów z dobrą grafiką 3D sprawi, że gra przypadnie do gustu nie tylko fanom gatunku.

Grę Sky Track można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Wyścigi.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (14)