AndroidZakupyInne programy do zakupówSkyCash
SkyCash ikona

SkyCash3.6.121

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SkyCash to oficjalna aplikacja mobilna serwisu płatniczego o tej samej nazwie. Dzięki niemu możemy zakupić bilety, opłacić rachunki, czy też doładować telefon, a wszystko to za pomocą jednej aplikacji i bez konieczności posiadania karty kredytowej.

Aby móc skorzystać z aplikacji, niezbędne jest posiadanie konta. Możemy je założyć z poziomu programu, bądź też strony www. Na ekranie logowania, mamy też krótki przewodnik po najważniejszych zaletach SkyCash. Po zalogowaniu wita nas ekran ze skrótami do najpopularniejszych usług. Znajdziemy na nim możliwość zakupu biletów na komunikację miejską, kolejową oraz autobusową. Za pomocą programu opłacimy także parking.

Miłośnicy kina mogą nabyć bilety na filmy (cały proces odbywa się w aplikacji), a fani muzyki skorzystać ze sklepu z mp3. Nie zabrakło także wspomnianej już możliwości opłacania rachunków oraz doładowywania telefonu. Konto w SkyCash możemy doładować na wiele sposobów: przelewem (ilość środków widnieje u góry ekranu), podpiętą kartą, czy nawet za pomocą sklepów Żabka. Jest też możliwość pobierania zgromadzonych środków poprzez bankomaty. Aplikacja pomoże nam w większości tych procesów.

SkyCash to nie tylko dobrze wykonany produkt, ale za razem spora gama usług zamknięta w jednym programie. Pomagają zamienić nasz smartfon w mobilny portfel.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań837
Data aktualizacji17 paź 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
SkyCash ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)