iOSZakupyInne programy do zakupówSkyCash
SkyCash ikona

SkyCash

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SkyCash to oficjalna aplikacja serwisu płatniczego o tej samej nazwie. Za jego pomocą możemy zakupić bilety, opłacić rachunki, czy też doładować telefon.

Aby móc skorzystać z aplikacji, niezbędne jest posiadanie konta. Możemy je założyć z poziomu programu, bądź też strony www. Na ekranie logowania, mamy też krótki przewodnik po najważniejszych zaletach SkyCash. Po zalogowaniu wita nas ekran ze skrótami do najpopularniejszych usług. Znajdziemy na nim możliwość zakupu biletów na komunikację miejską, kolejową oraz autobusową. Za pomocą programu opłacimy także parking.

Miłośnicy kina mogą nabyć bilety na filmy (cały proces odbywa się w aplikacji), a fani muzyki skorzystać ze sklepu z mp3. Nie zabrakło także wspomnianej już możliwości opłacania rachunków oraz doładowywania telefonu. Konto w SkyCash możemy doładować na wiele sposobów: przelewem (ilość środków widnieje u góry ekranu), podpiętą kartą, czy nawet za pomocą sklepów Żabka. Jest też możliwość pobierania zgromadzonych środków poprzez bankomaty. Aplikacja pomoże nam w większości tych procesów.

SkyCash to nie tylko dobrze wykonany produkt, ale za razem spora gama usług zamknięta w jednym programie. Pomagają zamienić nasz smartfon w mobilny portfel.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań174
Data aktualizacji25 maj 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
SkyCash ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)