Skype daje miesiąc rozmów z telefonami za darmo, przywraca wiadomości głosowe na iOS

Strona głównaSkype daje miesiąc rozmów z telefonami za darmo, przywraca wiadomości głosowe na iOS
08.07.2014 17:04

Użytkownicy Skype mogą zyskać miesiąc dzwonienia na telefony stacjonarne i komórkowe za darmo. Pierwszy miesiąc abonamentu „Świat — bez ograniczeń” nie kosztuje nic. Kolejne można będzie kupić za 12,06 euro brutto, ale nie ma obowiązku kontynuowania subskrypcji — trzeba tylko pamiętać, aby ją anulować przed zakończeniem okresu próbnego.

bDUjNtWt

Abonament pozwala na prowadzenie rozmów z użytkownikami telefonów komórkowych w 8 regionach i na stacjonarne w 63 regionach, których listę można znaleźć na stronie promocji. Połączenia można wykorzystywać z różnych aplikacji Skype, zadzwonimy więc nie tylko z komputera, ale też z tabletu czy telewizora.

350109950669972937

Ofertę można aktywować odnośnikiem na jej stronie, po zalogowaniu się na konto Skype. Użytkownik zostanie poproszony o podanie numeru karty kredytowej, ale pierwszy miesiąc abonamentu jest darmowy. Pod koniec okresu próbnego (po 27 dniach) abonament zostanie automatycznie przedłużony, warto więc zapamiętać termin i anulować subskrypcję, jeśli komuś nie przypadnie do gustu.

bDUjNtWv

Przy okazji warto wspomnieć, że użytkownicy Skype na iOS, którzy zaktualizowali klienta do wersji 5.2, odzyskali możliwość obsługi profili i odsłuchiwania wiadomości głosowych, które pojawią się w okienku rozmowy. Funkcje te znikły z przepisanej od zera wersji 5.0 aplikacji, ale zostały przywrócone na prośbę użytkowników, o czym można przeczytać na blogu Microsoftu. W tej wersji aplikacji pojawiła się także możliwość szybkiego dodawania użytkowników do rozmowy grupowej.

Udostępnij:
bDUjNtXr