Skype for Web: rozmowy wideo HD i łatwe przeglądanie historii czatów

Skype for Web: rozmowy wideo HD i łatwe przeglądanie historii czatów

Skype for Web: rozmowy wideo HD i łatwe przeglądanie historii czatów
30.10.2018 14:33

Microsoft udostępnił nam możliwość przetestowania nowej wersji komunikatora Skype w przeglądarce. Skype for Web wprowadza sporo nowości do przegladarkowego interfejsu aplikacji. Dzięki wykorzystaniu części kodu aplikacji desktopowych i mobilnych Skype for Web obsługuje niektóre z ich funkcji.

Najważniejszą zmianą jest obsługa HD Video Calling, czyli lepszej jakości rozmów wideo, a także rozmów grupowych i reakcji. Rozmowy można nagrywać, korzystając ze wbudowanego mechanizmu, komunikatora.

Aplikacja przeglądarkowa ma także nowy panel powiadomień, który pozwala przejrzeć istotne wydarzenia, które miały miejsce w czatach podczas naszej nieobecności. Znajdziemy tu wszystkie reakcje, wzmianki (@) w rozmowach grupowych i cytaty. Klikając w wybraną pozycję, można przenieść się do odpowiedniego punktu w historii rozmowy. Ponadto rozmowy można wygodnie przeszukiwać, a po kliknięciu ikonę galerii, przejrzeć wszystkie wymieniane obrazki, filmy i linki. Zgromadzone tam materiały można nawet posortować według typu.

Galeria mediów i linków w Skype for Web
Galeria mediów i linków w Skype for Web

Skype for Web już działa pod adresem preview.web.skype.com. Można z niego skorzystać, logując się na swoje konto Microsoft. Aplikacja uruchomi się prawidłowo na Windowsie 10 i macOS 10.12 i nowszych, w przeglądarkach Chromie (i podobnych) i Microsoft Edge.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)