Skype w przeglądarce odtąd bez konieczności zakładania konta

Skype w przeglądarce odtąd bez konieczności zakładania konta

14.11.2016 21:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziś, gdy użytkownicy mogą wybierać pomiędzy dziesiątkami zróżnicowanych mulitplatformowych komunikatorów, Skype traci w oczach przeciętnych użytkowników, zaś dla młodszych wydaje się archaiczny. Nadal jednak jego rozwój jest dość prężny, a ważna nowość trafiła właśnie do wersji przeglądarkowej Skype'a.

Jest to o tyle ważne, że rzeczywiście może przysporzyć Skype'owi wielu nowych użytkowników, choć tylko tymczasowo. Z aplikacji przeglądarkowej można już bowiem korzystać bez konieczności zakładania jakiegokolwiek konta – konwersację można rozpocząć już po wpisaniu dowolnej nazwy użytkownika.

Now anyone can start using Skype right away

Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić stronę Skype.com, a następnie kliknąć w przycisk Rozpocznij rozmowę,a następnie podać dowolny nick. W nowo otwartym czacie, zarówno na panelu bocznym, jak i panelu rozmowy widoczny jest link do konwersacji – można go skopiować jednym kliknięciem, bądź przesłać go mailem – jest to zwyczajny odnośnik mailto:, który uruchamia domyślnego systemowego klienta poczty, nie ma więc konieczności logowania się do Outlooka.

Konwersacja utworzona jako gość ma 24-godzinną ważność. W tym czasie zaprosić można do rozmowy tekstowej aż 300 osób, lub 25 do wideorozmowy lub połączenia głosowego. Korzystanie ze Skype'a w przeglądarce jako gość jest całkowicie darmowe.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)