Skype z podzielonym oknem pozwoli prowadzić kilka rozmów jednocześnie

Skype z podzielonym oknem pozwoli prowadzić kilka rozmów jednocześnie

Skype z podzielonym oknem pozwoli prowadzić kilka rozmów jednocześnie
23.10.2018 15:20, aktualizacja: 23.10.2018 17:08

Użytkownicy zapisani do testów programów Microsoftu mogą już sprawdzić, jak będzie wyglądał nowy Skype. Do testerów trafiła właśnie wersja 8.33.76 komunikatora, która wprowadza widok podzielonego okna.

Microsoft pracuje nad podzielonym interfejsem Skype'a od kilku miesięcy. Na razie efekty mogą sprawdzić jedynie zapisani testerzy. Dwuczęściowe okno wprowadza możliwość, którą w zasadzie powinien mieć każdy szanujący się komunikator – otwieranie kilku rozmów jednocześnie bez potrzeby otwierania wielu okien.

Widok podzielonego okna będzie można włączyć w ustawieniach programu. Podczas otwierania nowych rozmów użytkownik wybierze, czy kolejna rozmowa pojawi się w nowym oknie, czy zostanie zintegrowana w oknie już istniejącym. Podzielone okno w działaniu możecie zobaczyć na poniższym filmie. Widać, że ma jeszcze sporo niedoróbek, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku… lecz w ślimaczym tempie i tylko na jedynym słusznym Windowsie 10. Dyskusje na forum wsparcia Microsoftu pełne są żalu użytkowników niezadowolonych z rozwoju aplikacji.

Najnowszą wersję komunikatora Skype znajdziecie w naszej bazie programów. Jeśli jednak chcecie na własne oczy zobaczyć nowości, zapiszcie się do programu Skype Insider. Dzięki temu uzyskacie dostęp do testowych wydań.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)