WindowsGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćSlideDog
SlideDog ikona

SlideDog2.1.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SlideDog to bezpłatna edycja ciekawego i innowacyjnego narzędzia, umożliwiającego wygodne tworzenie i wyświetlanie prezentacji multimedialnych składających się ze zbioru zdjęć, materiałów wideo, dokumentów PDF czy prezentacji PowerPoint.

Aplikacja na tle konkurencji wyróżnia się pieczołowicie dopracowanym i intuicyjnym interfejsem graficznym, w którym poszczególne opcje pozostają w zasięgu ręki na każdym etapie pracy nad projektem. W skład kreowanej prezentacji wchodzić mogą pliki ulokowane na lokalnym dysku twardym, materiały dostępne online, jak również klipy wideo bezpośrednio z serwisu YouTube. Sam proces tworzenia prezentacji jest bardzo prosty i ogranicza się do importu materiałów, a następnie ich organizacji na osi czasu.

Inną, godną uwagi funkcjonalnością SlideDog jest możliwość transmisji naszej prezentacji w trybie online. Uaktywnienie odpowiedniej opcji pozwala w kilka sekund wygenerować link oraz dane dostępowe do naszego projektu, które przekazane naszym widzom umożliwią im obejrzenie prezentacji. Z poziomu narzędzia utworzymy także proste ankiety do zbierania opinii na temat naszej pracy.

SlideDog obsługuje większość najpopularniejszych formatów multimediów, grafiki czy dokumentów. Jednak praca z nimi okraszona jest pewnymi wymaganiami. Przykładowo, chcąc korzystać z plików wideo w systemie musimy posiadać zainstalowany odtwarzacz VLC, obsługa prezentacji PowerPoint (PPT, PPTX) wymaga obecności pakietu Microsoft Office itp.

Uwaga!

  • Wersja darmowa pozwala tworzyć prezentacje multimedialne o maksymalnej długości 15 minut. Chcąc obejść to ograniczenie i uzyskać dodatkową funkcjonalność (m.in. obsługa 2 monitorów) należy zaktualizować aplikację do edycji płatnej oznaczonej jako Pro.
  • Instalacja programu wymaga aktywnego połączenia z Internetem.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentPreseria AS
Liczba pobrań652
Data aktualizacji2 cze 2020
Rozmiar pliku0.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SlideDog ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)