Slip Away: zostań meduzą i nie daj się zniszczyć

Strona głównaSlip Away: zostań meduzą i nie daj się zniszczyć
23.06.2016 12:00
Slip Away: zostań meduzą i nie daj się zniszczyć
Łukasz Maślanka
Łukasz Maślanka

To gra, która cieszy się coraz większą popularnością w sklepie App Store. W Slip Away możemy wcielić się w meduzę i wędrować przez podwodne tunele, unikając wielu przeszkód na naszej drodze. Zadanie do łatwych nie należy, a wszystko przez wymyślne przeszkody, które zawarli w grze jej twórcy.

bELbNUJN
350178980994967489

W naszej bazie programów dla systemu iOS codziennie pojawiają się nowe pozycje. Ale dawno nie odkryliśmy tak ładnej dla oka, a przy tym wciągającej aplikacji. Slip Away ma spore szanse, by zająć wysokie miejsce w rankingu najbardziej popularnych programów dla smartfonów z jabłkiem na obudowie.

W grze wcielamy się w wirtualną meduzę i ruszamy w podróż po podwodnych tunelach. Na naszej drodze spotkamy mnóstwo przeszkód. Będą to m.in. najeżone kolcami ściany, poruszające się w nieprzewidywalnym tempie śluzy, podwodne miny i wiele innych. Gracz musi je ominąć, wybierając odpowiednią trasę i wykonując na przemian wolne oraz szybkie ruchy. Trzeba przy tym pamiętać, że nasza meduza nie może ani na chwilę zastygnąć w bezruchu, bo upadek na dno sprawi, że zabawę trzeba będzie zaczynać od początku.

bELbNUJP

Gra ma piękną szatę graficzną, warto zwrócić zwłaszcza na animacje towarzyszące poruszaniu się naszego bohatera. Duże wrażenie robi też oprawa muzyczna, bardzo nastrojowa. Twórcy gry zachęcają zresztą, aby z aplikacji korzystać ze słuchawkami na uszach, wtedy wrażenia będą najlepsze.

350178980995229633

W Slip Away zagramy za darmo, ale jest jeden haczyk: w bezpłatnej wersji aplikacji znajdziemy reklamy. Można jednak je wyłączyć, płacąc ok. 2 dolary.

Grę Slip Away znajdziecie w naszej bazie programów: iOS.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bELbNUKL