WindowsGryZręcznościoweslither.io

slither.io

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

slither.io to współczesna wariacja na temat popularnego niegdyś Snake'a, która dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej. Podobnie jak w pierwowzorze gracz ma za zadanie nakarmić swojego węża, tak aby ten osiągnął jak największe rozmiary i mógł konkurować z wężami innych graczy.

Jak wygląda zabawa w slither.io?

Jak już zostało wspomniane slither.io czerpie garściami z wydanego pierwotnie w 1976 roku Snake, który swoją popularność zyskał dzięki telefonom komórkowym Nokia. Zabawę rozpoczynamy niewielkim wężykiem, którym poruszamy się po planszy i pochłaniamy niewielkie kropki. Dzięki nim nasz wąż staje się coraz większy, a w zasadzie dłuższy i może łatwiej toczyć boje z innymi wężami na planszy.

Snake w trybie wieloosobowym

W odróżnieniu od pierwowzoru, slither.io pozwala na zabawę z użytkownikami z całego świata. Na planszy poza naszym wężem dostępni są również inni gracze. Chcąc unicestwić któregoś z nich musimy doprowadzić do sytuacji, w której wąż przeciwnika skrzyżuje się z naszym. Spowoduje to jego rozpad, a nam da szansę na szybkie zwiększeni rozmiarów naszego węża.

Kluczowe cechy slither.io:

  • współczesna wariacja popularnego Snake'a
  • prosta, ale wciągająca gra dostępna w przeglądarce
  • konkurowanie z graczami z całego świata
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentslither.io
Liczba pobrań476
Data aktualizacji19 cze 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)