WindowsFirmaProgramy handlowe i magazynoweSmart System

Smart System2.92

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Smart System to rozbudowany program handlowo-magazynowy zapewniający kompleksową obsługę sprzedaży, zarządzanie magazynem towarów oraz finansami firmy wynikającymi ze sprzedaży i poczynionych zakupów.

W skład programu wchodzi sześć modułów: Sprzedaż, Magazyn, Zamówienia, Kasa, Rabaty i Raporty. Wszystkie moduły są proste w obsłudze za sprawą czytelnego interfejsu (przypominającego trochę CDN OPT!MA) oraz kontekstowej pomocy. Smart System posiada bogate możliwości konfiguracji, co pozwala na jego użytkowanie mimo zmieniających się przepisów prawa oraz dokonywania rozbudowy we własnym zakresie w celu dostosowania go do specyfiki zmieniającej się wraz z rynkiem firmy, wszystko to bez konieczności ingerencji producenta.

Program obsługuje najpopularniejsze drukarki fiskalne.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.965 ocen
Twoja ocena
ProducentSOFT-STUDIO
Liczba pobrań18 563
Data aktualizacji2 sty 2020
Rozmiar pliku21.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)