Smart Toolbar Remover3.5

WindowsNarzędziaOdinstalowywanie programówSmart Toolbar Remover
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Smart Toolbar Remover to niewielkie narzędzie, z pomocą którego usuniemy niechciane dodatki w przeglądarkach Internet Explorer, Google Chrome i Mozilla Firefox.

Program pozwala rozwiązać większość problemów, jakie niosą ze sobą m.in. instalowane wraz z różnym oprogramowaniem paski narzędziowe i inne niepotrzebne rozszerzenia przeglądarek. Z jego pomocą usuniemy z systemu komponenty, które pomimo, iż reklamowane są jako przydatne utrudniają tylko przeglądanie Internetu - zmniejszają powierzchnie przeznaczoną na wyświetlanie stron WWW, spowalniają działanie przeglądarki czy przyczyniają się do wyświetlania irytujących reklam.

Smart Toolbar Remover podobnie jak inne rozwiązania tego typu, po uruchomieniu wyświetla pełną listę dodatkowych komponentów zainstalowanych w każdej z dostępnych w systemie przeglądarek i umożliwia usunięcie ich wszystkich lub jedynie tych wskazanych przez użytkownika. Nasza rola ogranicza się tylko do wskazania dodatków, które chcemy odinstalować oraz kliknięcia przycisku 'Uninstall', inicjującego proces usuwania.

Narzędzie jest w pełni bezpieczne, charakteryzuje się prostą obsługą i z powodzeniem wykorzystywane może być przez początkujących użytkowników komputera.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.54 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 055
Data aktualizacji24 cze 2019
Rozmiar pliku3.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)