SmartDevCon we wrześniu w Katowicach, rozdajemy wejściówki

SmartDevCon we wrześniu w Katowicach, rozdajemy wejściówki

Redakcja
07.08.2012 20:55, aktualizacja: 08.08.2012 10:33

SmartDevCon to zupełnie nowa, międzynarodowa konferencja poświęcona wszelkiego rodzaju technologiom mobilnym i urządzeniom Smart Devices. Spotkanie zaplanowano na dni 4-6 września 2012 w katowickim hotelu Angelo, 500 metrów od Spodka. Organizatorzy przygotowali dla naszych Czytelników 20 bezpłatnych wejściówek — wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie :-)

W agendzie konferencji znalazły się prelekcje zawodowych programistów z wieloletnim doświadczeniem, nie tylko z Polski. Tematy wykładów obejmą ogólne zagadnienia, jak recepta na sukces aplikacji mobilnej, organizacja czasu dewelopera, wybór platformy i budowanie aplikacji w kilka minut, oraz bardziej szczegółowe zagadnienia — dynamiczna analiza (profiling) i optymalizacja aplikacji dla Androida z użyciem traceview, budowanie aplikacji z wykorzystaniem wtyczki Maven, hybrydowe aplikacje webowe na frameworku Sencha Touch 2 i tak dalej. Będzie można również posłuchać o Firefox OS, synchronizacji aplikacji mobilnych z chmurą, sile gier w kampaniach reklamowych czy ogólnie o grach free-to-play na urządzenia mobilne.

Portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym. Udział w SmartDevCon jest płatny, ale dla naszych Czytelników przygotowaliśmy specjalny konkurs, w którym 20 szczęśliwców może wygrać bezpłatne wejściówki typu lite. Wystarczy przesłać na adres konkurs@dobreprogramy.pl odpowiedź na pytanie: Spośród wymienionych niżej systemów, który nigdy nie zostanie wydany? a) BlackBerry 10 b) Symbian Carla c) iOS 6 d) Tizen 1.0

Wejściówkę wygrają autorzy pierwszych 20 poprawnych odpowiedzi — kto pierwszy, ten lepszy :-) Warto jedynie pamiętać, że uczestnikiem konferencji mogą być jedynie osoby pełnoletnie. W mailu konkursowym prosimy o podanie imienia i nazwiska, ułatwi to późniejszą rejestrację. Pozostali chętni będą mogli w późniejszym terminie skorzystać z kodu rabatowego przygotowanego dla naszego portalu. Wszystkich zainteresowanych tworzeniem aplikacji mobilnych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i rejestracji na SmartDevCon.

Aktualizacja, 07.08.2012 21:20

Dziękujemy za udział w naszym minikonkursie, mamy już 20 zwycięzców :-) Wkrótce skontaktuje się z Wami organizator i przekaże dalsze szczegóły dotyczące rejestracji. Poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe to oczywiście Symbian Carla.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)