WindowsNarzędziaInne narzędziaSmartSynchronize
SmartSynchronize ikona

SmartSynchronize4.0.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

SmartSynchronize to narzędzie służące do porównywania rozmaitych plików tekstowych lub katalogów.

Z poziomu głównego okna programu możemy uzyskać pogląd porównywanych plików. Zazwyczaj operację tę wykonujemy dzieląc interfejs aplikacji na dwie części, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawdzić jednocześnie zawartość trzech dokumentów. Naturalnie istnieje możliwość edytowania zarówno pojedynczych wyrazów, jak i pełnych zdań bądź akapitów oraz przenoszenia zmian z jednego pliku do drugiego. Dostępne jest również scalanie dokumentów.

W przypadku porównywania katalogów SmartSynchronize oferuje funkcję niestandardowego skanowania przy wykorzystaniu filtrów, które możemy dostosować do własnych potrzeb (można np. zdefiniować ignorowanie wybranych dokumentów). Co ciekawe, możemy także zapisywać wspomnianą konfigurację w celu późniejszego jej wykorzystania (przydaje się to wówczas, gdy porównywanie odbywa się w danych odstępach czasowych, np. raz w tygodniu).

SmartSynchronize umożliwia także automatyczną synchronizację plików, ale trzeba pamiętać, że odbywa się to jedynie na komputerze lokalnym. Program nie został stworzony w celu synchronizacji danych np. na serwerach FTP.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań114
Data aktualizacji24 paź 2019
Rozmiar pliku19.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
SmartSynchronize ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)