bEUjNtVh
Snap Art ikona

Snap Art4.1.0.103

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Snap Art to świetny program, który zamieni dostarczone zdjęcia w dzieła sztuki, malowane lub rysowane klasycznymi technikami. Program pozwala dostosować wiele parametrów, oglądać zmiany na żywo i przetworzyć kilka zdjęć w na raz.

bEUjNtVj

Po załadowaniu zdjęć można po lewej stronie okna programu wybrać narzędzia, po prawej zaś dostosować parametry. Na liście znajdziemy kolorowe ołówki, techniki komiksowe, kredki woskowe, pastele olejne i siche, farby olejne, piórko i tusz, akwarele, ołówki i węgle, a także stylizacje abstrakcyjne i pointylizm. Wszystkie techniki są bardzo dobrze odwzorowane w programie.

Podczas pracy z obrazem można dostosować takie parametry, jak grubość pędzla, długość pociągnięć, losowość, zakrzywienia linii, szczegółowość fragmentów rysunku (przez malowanie maski ręcznie), a także parametry papieru i oświetlenie obrazu. Podgląd zostanie pokazany w miarę możliwości na żywo. W razie potrzeby można sterować jasnością, kontrastem, nasyceniem i temperaturą barw wzorcowego zdjęcia.

Wersja próbna programu działa przez 15 dni bez ograniczeń. Program może działać samodzielnie lub jako wtyczka do Lightrooma i Photoshopa.

Udostępnij
Snap Art 4.1.0.103wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań64
Data aktualizacji15 maj 2016
Rozmiar pliku42.13 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Snap Art ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUjNtVt
Komentarze (0)
bEUjNtWf