MacOSGrafikaNarzędzia dla fotografówSnapheal CK
Snapheal CK ikona

Snapheal CK1.5

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Snapheal Pro to narzędzie do retuszu, które pozwala usunąć niechciane elementy ze zdjęć, bez względu na to, czy są to niedoskonałości skóry czy większe obiekty.

Do dyspozycji mamy to narzędzia do usuwania obiektów, retuszu i klasycznego dostosowania zdjęć. Elementy, które mają zniknąć, można zaznaczać na wiele sposobów, czy to malując po nich, czy korzystając z typowego „lassa”. Generowanie wypełnień zaznaczonych fragmentów zdjęcia może odbywać się na trzy sposoby i z różną precyzją, warto więc eksperymentować.

Narzędzia do retuszu pozwalają maskować konkretne zmiany, na przykład rozjaśnić pewne fragmenty zdjęcia lub zmienić na nich kolory. Narzędzia dostosowania działają na całym zdjęciu i można dzięki nim poprawić temperaturę światła, ekspozycję, nasycenie barw, rozjaśnić fragmenty zacienione, usunąć szum i wyostrzyć zdjęcie. Nie zabrakło narzędzia do kadrowania, które zostało oznaczone nożyczkami na pasku z narzędziami.

W czasie pracy program pokazuje ciekawostki historyczne, by użytkownik nie spędzał czasu bezmyślnie patrząc w ekran Maka.

Wersję demonstracyjną programu można wykorzystywać bez ograniczeń czasowych, ale nie pozwala ona na zapisanie rezultatów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSkylum
Liczba pobrań76
Data aktualizacji21 paź 2015
Rozmiar pliku45.89 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
Snapheal CK ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)