iOSNarzędziaBenchmarki i diagnostykaSnapStats: Device Stats & Info With Today View Widget
SnapStats: Device Stats & Info With Today View Widget ikona

SnapStats: Device Stats & Info With Today View Widget

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SnapStats: Device Stats & Info With Today View Widget to bardzo prosta i przydatna aplikacja wraz z widgetem. Prezentuje najważniejsze dane o naszym urządzeniu i jego pracy.

Aplikacja dzieli informacje na 6 kategorii: urządzenie, bateria, sieć, pamięć, dysk oraz procesor. Każda z nich zawiera klika pomniejszych kategorii. Przykładowo w części sieć znajdziemy dane o naszym IP, ilości danych pobranych i wysłanych z podziałem na sieci (WiFi i gprs), a w zakładce device sprawdzimy nazwę naszego urządzenia, wagę, procesor, GPU, czy też strefę czasową.

Informacje podano w formie jednej, przewijanej listy. Niestety nie mamy możliwości jej edycji, zarówno pod kątem wyświetlanych danych jak i ich kolejności. SnapStats posiada także widget. Dzięki niemu wymienione wcześniej informacje możemy śledzić z poziomu centrum powiadomień. Podzielono je na zakładki, dzięki czemu widget nie zabiera zbyt wiele miejsca.

Aplikacja SnapStats dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam. W jednym, prostym programie zebrano wszystkie najważniejsze informacje o naszym urządzeniu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentQuynh Nguyen
Liczba pobrań82
Data aktualizacji21 gru 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
SnapStats: Device Stats & Info With Today View Widget ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)