WindowsProgramowanieEdytory dla programistówSnipAway
SnipAway ikona

SnipAway1.2.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SnipAway to darmowy edytor kodu źródłowego dla komputerów z systemem operacyjnym Windows. Stanowi ciekawą propozycję dla twórców stron internetowych, programistów i nie tylko.

Komfortowa praca nad wieloma skryptami

Po uruchomieniu SnipAway możemy łatwo i szybko otworzyć dowolny skrypt, by rozpocząć pracę. Co ciekawe, istnieje również możliwość włączenia wszystkich skryptów umieszczonych w danym folderze celem edytowania jednego po drugim. W tym przypadku warto jednak skorzystać z funkcji umożliwiającej blokowania edycji wybranych skryptów, by nie doprowadzić do zbędnego bałaganu.

Wsparcie kilkudziesięciu języków

SnipAway ułatwia pracę dzięki wsparciu skrótów klawiaturowych pozwalających na zaoszczędzenie sporej ilości czasu, który możemy przeznaczyć na dopieszczanie swojego projektu. Na uwagę zasługuje także obsługa 43 różnych języków programowania, takich jak np. C, C#, PHP, JS i wiele, wiele innych.

Możliwość zmiany wyglądu aplikacji

SnipAway posiada nowoczesny, czytelny interfejs użytkownika. Do wyboru mamy jasny lub ciemny motyw, a dodatkowo możemy skorzystać z 25 tematów graficznych pozwalających na dostosowanie wyglądu aplikacji do własnych preferencji. Zmienimy także rozmiar czcionki, rozmiar zakładki, prędkość przewijania i inne parametry.

Najważniejsze cechy:

  • darmowy edytor kodu źródłowego
  • możliwość wczytania każdego skryptu z danego folderu
  • funkcja blokowania edycji
  • obsługa 43 różnych języków programowania
  • ciemny i jasny motyw graficzny
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSnipAway
Liczba pobrań428
Data aktualizacji11 lut 2020
Rozmiar pliku50.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SnipAway ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)