MacOSGryZręcznościoweSnooker Live Pro

Snooker Live Pro

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Snooker Live Pro to udostępniona bezpłatnie gra online w snookera, która stanowi jedną z najpopularniejszych pozycji w portfolio studia GameDesire. Charakteryzuje się ona wiernie odwzorowaną fizyką stołu i dopracowanym interfejsem graficznym. Tytuł rekomendowany jest przez profesjonalnych snookerzystów - Neila Robertsona i Judda Trumpa.

Jak wygląda rozgrywka?

Snooker Live Pro kierowany jest do odbiorców o różnym poziomie zaawansowania w grze bilardowej jakim jest snooker. Z myślą o początkujących przygotowano tryb treningowy, dzięki któremu niemal każdy może szlifować swoje umiejętności. Nieco bardziej zaawansowani gracze mogą z kolei od razu przystąpić do rywalizacji z innymi graczami w trybie PvP lub wystartować w jednych z dostępnych zawodów.

Sam model rozgrywki nie należy do skomplikowanych. Gracz na starcie otrzymuje daną ilość żetonów, która umożliwia rozgrywkę w innymi osobami w trybie online. Wygrany mecz powoduje, że zgarniamy całą pulę żetonów i zyskujemy punkty doświadczenia wymagane do zabawy w trudniejszych trybach.

Aby rozpocząć zabawę w Snooker Live Pro wymagana jest rejestracja bezpłatnego konta użytkownika. Twórcy poza wersją przeglądarkową gry udostępnili również edycje na urządzenia mobilne z Androidem i iOS-em.

Kluczowe cechy gry:

  • godna polecenia gra dla fanów snookera
  • możliwość treningu i rozgrywki z innymi graczami
  • wiernie odwzorowana fizyka stołu
  • za darmo, z poziomu przeglądarki internetowej
Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań34
Data aktualizacji19 sie 2020
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)