WindowsMultimediaInne programy multimedialneSonarr
Sonarr ikona

Sonarr2.0.0.5338

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sonarr to aplikacja z interfejsem webowym skierowana do miłośników seriali, która integruje się z klientami sieci BitTorrent oraz Usenet. Narzędzie współpracuje z SABnzbd i NZBGet, a także Kodi i Plexem.

Dzięki temu programowi możemy śledzić rozmaite kanały RSS, by nie przegapić żadnego nowego odcinka swojego ulubionego serialu. Sonarr automatycznie pobierze kolejny epizod, który będziemy mogli umieścić w wybranym miejscu na dysku twardym, zmieniając również nazwę pliku (być może ułatwi to nam łatwiejsze odszukanie go w późniejszym terminie).

Sonarr wymaga dodania do listy swoich ulubionych seriali, a następnie skanuje bibliotekę użytkownika w celu odnalezienia brakujących odcinków (można je pobrać z sieci lub dodać do aplikacji z płyty DVD lub BluRay). Jeśli zajdzie taka konieczność, narzędzie zlokalizuje dany epizod w lepszej jakości, podmieniając pliki. Kolejne odsłony telewizyjnych hitów znajdziemy w sieci także ręcznie za pomocą wbudowanej wyszukiwarki.

Na uwagę zasługuje ponadto specjalna zakładka – kalendarz. To właśnie dzięki niej Sonarr przedstawia zestawienie nadchodzących odcinków w czytelnej formie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSonarr
Liczba pobrań223
Data aktualizacji25 paź 2019
Rozmiar pliku7.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Sonarr ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)