WindowsMultimediaTworzenie i edycja muzykiSongsmith
Songsmith ikona

Songsmith2009.7.13.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Songsmith to nietypowe, a przy tym niezwykle innowacyjne narzędzie do tworzenia muzyki, kierowane w głównej mierze do amatorów. Pozwala ono tworzyć akompaniament muzyczny do piosenek na podstawie śpiewanych przez nas słów. Co istotne, proces ten jest w pełni automatyczny, a efekty działania programu w większości przypadków są w zupełności wystarczające.

Program pomimo braku polskiej wersji językowej jest banalny w obsłudze i problemów z jego użyciem nie powinni napotkać nawet najmłodsi użytkownicy. Wystarczy, że po uruchomieniu narzędzia dokonamy wstępnej konfiguracji, tj. doboru podkładu muzycznego, nastroju w jakim wykonamy utwór, tempa itp., a następnie możemy przystąpić do śpiewu. Songsmith na podstawie głosu zarejestrowanego przy użyciu mikrofonu podłączonego do komputera, samoczynnie dostosuje większość parametrów podkładu muzycznego do tego jak zaśpiewaliśmy piosenkę.

Po zakończeniu nagrywania możemy odsłuchać naszą piosenkę, a także ewentualnie dokonać potrzebnych korekt. Program oferuje kilka podstawowych podkładów muzycznych z różnych gatunków muzyki, umożliwiając użytkownikowi m.in. zmianę poszczególnych instrumentów. Songsmith daje również możliwość wykorzystania własnych instrumentów - wystarczy, że zagramy kilka taktów, a narzędzie automatycznie podda je wymaganej obróbce.

Efekt naszej pracy możemy wyeksportować do jednego z popularnych formatów - WMA, WAV lub MIDI.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 581
Data aktualizacji30 kwi 2012
Rozmiar pliku98.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Songsmith ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)