Sony kusi nowym VAIO — będzie kolejny konkurent dla Yogi Lenovo?

Sony kusi nowym VAIO — będzie kolejny konkurent dla Yogi Lenovo?

29.08.2013 14:13

Targi IFA zbliżają się wielkimi krokami, więc Sony już zaczyna kusić nas nowościami, które zaprezentuje 6 września. Dziś producent na swoim kanale na YouTube zamieścił film uchylający rąbka tajemnicy o nadchodzącym laptopie z linii Sony VAIO.

Nawiązujący do japońskiej sztuki składania papieru 31-sekundowy film prezentuje produkt, który może być wykorzystany na wiele sposobów. Niektóre z nich zostały nawet opisane: laptop, tablet, ekran do prezentacji… możemy więc spodziewać się, że kolejne VAIO będzie spełniać wszystkie te funkcje. Film zakończony został stwierdzeniem, że wszystko zaczyna się od jednej linii.

Możliwości urządzenia reprezentowanego przez składaną kartkę przywodzą na myśl ostatnie konstrukcje konkurentów. Przede wszystkim należy tu przywołać Lenovo Yoga — zaprezentowanego w ubiegłym roku laptopa, którego można „wywrócić na drugą stronę”. 11-calowy Yoga został wyposażony w procesor ARM i działa pod kontrolą Windows RT, na rynku dostępny jest także model 13-calowy, na którym zainstalowany jest Windows 8.

  • Dell XPS 11
  • Lenovo Yoga 11
[1/2] Dell XPS 11

Mówiąc o hybrydach laptopa z tabletem, które nie bazują na dwóch rozłączanych elementach, nie sposób nie wspomnieć o produktach Della. Nadchodzący XPS 11 zerwie z konstrukcją obracanego w ramce ekranu i będzie bazował na tej samej konstrukcji, co Yoga.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)