Sony Photo Go ikona

Sony Photo Go1.0b

WindowsGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćSony Photo Go
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sony Photo Go to oprogramowanie wspomagające zarządzanie domową biblioteką zdjęć, które są przechowywane na komputerze. Za jego pomocą zorganizujemy zgromadzone materiały, ale również poddamy zdjęcia prostej obróbce graficznej.

Aplikacja cechuje się prostym, przejrzystym interfejsem użytkownika oraz szybkością działania, dzięki czemu korzystanie z niej jest przyjemne, a znalezienie potrzebnej opcji nie przysparza większych trudności nawet osobom mało obeznanym z oprogramowaniem tego typu. Na samym początku pracy z programem warto wskazać foldery, w których przechowujemy nasze zdjęcia, aby następnie móc zająć się konkretnymi operacjami, takimi jak przeszukiwanie zdjęć, eksport i import, wydruk, czy też edycja.

Ta ostatnia pozwala na uzyskanie takich poprawek graficznych, jak usunięcie efektu czerwonych oczu, zmiana balansu, jasności, kolorystyki i nasycenia barw, konwersję na czerń i biel lub sepię czy też wykadrowanie fotografii, ich przycięcie albo obrócenie. Opcje są dosyć proste, ale skuteczne i należy pamiętać, że Sony Photo Go nie jest zaawansowanym programem graficznym, więc wszelkie retusze są tutaj bardziej dodatkiem, niż podstawową funkcjonalnością. Warto dodać, że poza przeglądaniem zdjęć, program radzi sobie także z plikami wideo nagranymi telefonem lub aparatem.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Udostępnij
Sony Photo Go 1.0bwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań356
Data aktualizacji19 cze 2015
Rozmiar pliku21.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Sony Photo Go ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)