Sophos Home ikona

Sophos Home3.2.2

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sophos Home to narzędzie do ochrony komputerów w domowej sieci przed złośliwymi programami, niebezpiecznymi stronami i innego typu zagrożeniami, czyhającymi w Sieci. Usługa wymaga założenia konta na stronie, skąd można monitorować stan chronionych komputerów.

Korzystanie z Sophos Home jest łatwe i bezobsługowe. Program automatycznie skanuje wszystkie otwierane pliki pod kątem szkodników, wykrywa potencjalnie złośliwe programy przed uruchomieniem, a także blokuje znane złośliwe strony. Do każdej z reguł można oczywiście dopisać wyjątki, by komfortowo korzystać z zaufanych narzędzi.

W programie znajduje się także skaner antywirusowy, który można uruchomić na żądanie.

Sophos Home robi użytek z zaawansowanych narzędzi, wykorzystywanych przez specjalistów do ochrony systemów biznesowych, co podkreśla jego wartość jako antywirusa dla domu.

Sophos Home jest darmową wersją programu do użytku prywatnego i niekomercyjnego ograniczoną do możliwości korzystania na 10 stanowiskach przy użyciu jednego konta.

Udostępnij
Sophos Home 3.2.2wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
ProducentSophos Ltd.
Liczba pobrań153
Data aktualizacji24 lut 2021
Rozmiar pliku203.20 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Sophos Home ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)