WindowsBezpieczeństwoProgramy antywirusoweSophos Home

Sophos Home4.1.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Sophos Home to narzędzie dla użytkowników komputerów osobistych, które chroni je przed złośliwym oprogramowaniem, nieodpowiednimi treściami oraz szeroko pojętymi wirusami.

Korzystanie z Sophos Home jest możliwe po utworzeniu darmowego konta i zalogowaniu się na oficjalnej stronie producenta (https://home.sophos.com/reg) za pomocą przeglądarki internetowej (Microsoft Edge, Microsoft Internet Explorer 10 lub nowszy, Apple Safari, Google Chrome i Mozilla Firefox) z poziomu której można dowolnie zarządzać ustawieniami aplikacji. Co istotne, narzędzie nie wspiera Opery.

Sophos Home robi użytek z zaawansowanej technologii, która jest wykorzystywana przez specjalistów branży IT do ochrony swoich systemów biznesowych. Wystarczy kilka kliknięć, by zablokować dostęp do witryn sieciowych mogących zawierać nie tylko złośliwe oprogramowanie, ale także nieodpowiednie treści czy też wirusy.

Uwaga!

  • Sophos Home jest darmową wersją programu do użytku prywatnego i niekomercyjnego ograniczoną do możliwości korzystania na 10 stanowiskach przy użyciu jednego konta użytkownika. Wersja komercyjna dla firm nazywa się Sophos Cloud(https://secure2.sophos.com/en-us/products/cloud/free-trial.aspx) i można ją testować bezpłatnie przez 30 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.65 ocen
Twoja ocena
ProducentSophos Ltd.
Liczba pobrań2 607
Data aktualizacji14 cze 2022
Rozmiar pliku0.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (213)