WindowsProgramowanieTworzenie stron i aplikacji internetowychSothink DHTML Menu

Sothink DHTML Menu9.8 Build 945

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sothink DHTML Menu to aplikacja przeznaczona do szybkiego tworzenia menu dla stron internetowych w oparciu o technologię JavaScript.

Program oferuje bardzo dużą bazę gotowych projektów wśród, których znaleźć można poza wieloma "standardowymi" efektami również imitację menu znanego z systemu Windows XP, Vista czy Mac OS. Kolejnym walorem narzędzia jest umiejętność generowania tzw. search-engine-friendly drop down web menus pozwalających na prawidłowe indeksowanie treści przez wyszukiwarki internetowe np. Google. Dodatkowym ułatwieniem zastosowanym w aplikacji jest możliwość edycji projektów w trybie WYSIWYG.

Tworzone za pomocą Sothink DHTML Menu są w pełni kompatybilne z najpopularniejszymi przeglądarkami dostępnymi na rynku w tym IE7, IE6, Firefox, Opera, SeaMonkey, NetScape czy Safari.

Kup program
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań9 729
Data aktualizacji17 lip 2012
Rozmiar pliku11.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)