Sothink DHTML Menu9.8 Build 945

WindowsProgramowanieTworzenie stron i aplikacji internetowychSothink DHTML Menu
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sothink DHTML Menu to aplikacja przeznaczona do szybkiego tworzenia menu dla stron internetowych w oparciu o technologię JavaScript.

Program oferuje bardzo dużą bazę gotowych projektów wśród, których znaleźć można poza wieloma "standardowymi" efektami również imitację menu znanego z systemu Windows XP, Vista czy Mac OS. Kolejnym walorem narzędzia jest umiejętność generowania tzw. search-engine-friendly drop down web menus pozwalających na prawidłowe indeksowanie treści przez wyszukiwarki internetowe np. Google. Dodatkowym ułatwieniem zastosowanym w aplikacji jest możliwość edycji projektów w trybie WYSIWYG.

Tworzone za pomocą Sothink DHTML Menu są w pełni kompatybilne z najpopularniejszymi przeglądarkami dostępnymi na rynku w tym IE7, IE6, Firefox, Opera, SeaMonkey, NetScape czy Safari.

Udostępnij
Kup program
Sothink DHTML Menu 9.8 Build 945wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań9 726
Data aktualizacji17 lip 2012
Rozmiar pliku11.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)