Sothink Logo Maker Pro ikona

Sothink Logo Maker Pro4.4 Build 4625

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sothink Logo Maker Pro to bardzo proste w użyciu narzędzie graficzne, pozwalające szybko stworzyć efektowne logo np. na stronę internetową lub forum dyskusyjne. Nie wymaga ono od użytkownika dużego wysiłku czy też posiadania specjalistycznej wiedzy i umiejętności projektowania grafiki.

Narzędzie stworzone zostało z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby łatwo i wygodnie tworzyć efektowne logotypy. Oferuje ono zestaw kilkudziesięciu gotowych szablonów graficznych, posegregowanych w kategorie tematyczne. Co więcej, każde z nich może zostać przez użytkownika dowolnie modyfikowane. Dodatkowo zasoby programu obejmują bogatą bazę obiektów graficznych, które wykorzystane mogą być podczas tworzenia loga od podstaw.

W skład Sothink Logo Maker Pro wchodzi również zestaw funkcji, pozwalających rysować podstawowe kształty oraz takich narzędzi jak ołówek, pędzel czy pióro. Do naszej dyspozycji oddano wiele interesujących i często wykorzystywanych w profesjonalnych projektach efektów graficznych oraz ciekawą opcje schematu kolorów, która na podstawie wybranej barwy dobiera do niej inne pasujące odcienie.

Program daje możliwość importu i wykorzystania w swoich projektach takich zasobów jak animacje SWF czy też pliki graficzne JPG, JPEG, GIF, PNG, BMP oraz SVG. Z kolei gotowe projekty zapiszemy do formatów PNG, BMP, JPEG, TIFF i SVG.

Udostępnij
Kup program
Sothink Logo Maker Pro 4.4 Build 4625wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Liczba pobrań6 429
Data aktualizacji14 mar 2017
Rozmiar pliku31.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Sothink Logo Maker Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)