WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoSothink Movie DVD Maker
Sothink Movie DVD Maker ikona

Sothink Movie DVD Maker3.8 Build 27047

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sothink Movie DVD Maker to darmowe i kompletne narzędzie do authoringu DVD, łączące w sobie funkcje konwertera wideo oraz nagrywania nośników optycznych. Z jego pomocą szybko i wygodnie stworzymy nośnik DVD (kompatybilny z stacjonarnymi odtwarzaczami), zawierający nasze filmiki z wakacji, teledyski itp.

Program jest prosty w obsłudze, a praca z nim ogranicza się w zasadzie jedynie do wczytania plików wideo, które chcielibyśmy umieścić na płycie oraz zdefiniowania kilku podstawowych ustawień. Wśród nich znajdziemy opcje, pozwalające wybrać wyjściowy rozmiar kompilacji (4,7 lub 8,5 GB), system NTSC lub PAL, rodzaj zoomu oraz napęd, który użyty zostanie do wypalenia projektu na płytę DVD. Nie zabrakło również ustawień jakości ścieżki wideo oraz audio, częstotliwości próbkowania czy liczby kanałów dźwięku (1 - mono, 2 - stereo lub 5.1 - surround). Do dyspozycji użytkownika oddano zestaw kilkudziesięciu możliwych do wykorzystania szablonów menu DVD.

Sothink Movie DVD Maker bardzo dobrze radzi sobie z materiałami wideo w jakości HD, obsługując przy tym pliki w formatach AVI, XviD, DivX, MP4, MPG, MPEG, WMV, ASF, RM, RMVB, MOV, QT, M1V, M2V, M4V, DAT, VOB, MOD, DV, 3GP, 3G2, FLV, F4V, OGM, and H.264/AVC, MKV, M2TS, M2T, MTS i TS. Narzędzie wspiera większość dostępnych na rynku nośników DVD (DVD–5/DVD–9, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, DVD+R DL, DVD-R DL, DVD-RAM), a stworzone i nagrane przy jego użyciu materiały wideo kompatybilne są z niemal wszystkimi popularnymi odtwarzaczami DVD.

Kup pełną wersję
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 938
Data aktualizacji2 kwi 2013
Rozmiar pliku28.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Sothink Movie DVD Maker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)