WindowsGrafikaInne programy graficzneSothink Photo Album Maker
Sothink Photo Album Maker ikona

Sothink Photo Album Maker2.1 Build 987

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sothink Photo Album Maker to bezpłatne i bardzo proste w użyciu narzędzie, z pomocą którego przygotujemy efektowną prezentację naszych zdjęć. Program ten umożliwia m.in. generowanie albumów na strony WWW, tworzenie interaktywnych pokazów slajdów czy wygaszaczy ekranu.

Praca z narzędziem jest prosta i intuicyjna, odbywa się z wykorzystaniem wbudowanego kreatora, który krok po kroku prowadzi użytkownika przez cały proces kreowania projektu. Wystarczy, że wczytamy do programu wybrane zdjęcia w formacie JPEG, JPG, BMP, PNG, skonfigurujemy poszczególne efekty przejść, wskażemy jeden z gotowych szablonów prezentacji i wygenerujemy gotową prezentację. Projekt wzbogacony może być też o dowolny podkład dźwiękowy w formacie MP3.

Sothink Photo Album Maker oferuje narzędzia do podstawowej obróbki grafiki, tj. zarządzania jasnością i kontrastem, usuwania efektu czerwonych oczu, przycinania obrazu czy też obracania go o zadany kąt. Gotowy projekt wyeksportowany może być do postaci animacji SWF (wraz z niezbędnym do publikacji online kodem HTML), pliku wykonywalnego EXE z pokazem slajdów oraz wygaszacza ekranu.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 095
Data aktualizacji2 kwi 2013
Rozmiar pliku11.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Sothink Photo Album Maker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)