WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioSpectraLayers Pro
SpectraLayers Pro ikona

SpectraLayers Pro5.0.140

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SpectraLayers Pro to profesjonalne narzędzie do edycji dźwięków.

Program rozdziela zmiksowane pliki audio, a także pozwala na zdefiniowanie odpowiednich warstw, które możemy modyfikować z wysoką precyzją. SpectraLayers można wykorzystać do masteringu audio oraz tworzenia i przeprowadzania analizy różnych dźwięków.

SpectraLayers Pro jest to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do obróbki dźwięków i muzyki. Charakteryzuje się ogromnymi możliwościami edycyjnymi, a także przyjaznym w obsłudze edytorem, za pomocą którego modyfikujemy pliki audio. Każdy odtwarzany dźwięk w programie, wyświetlany jest w formie wykresu, co pozwala uzyskać dokładniejsze i czytelniejsze odczyty najważniejszych informacji oraz parametrów przetwarzanego dźwięku.

Przy użyciu aplikacji możemy dzielić pliki na pojedyncze warstwy składowe, a następnie modyfikować je i dowolnie przetwarzać. SpectraLayers Pro pozwala też na przetwarzanie sygnałów za pomocą dostępnych wtyczek VST i oddzielanie muzyki oraz dialogów na poszczególne warstwy. Oprócz tego umożliwia też usuwanie uszkodzonych fragmentów i niepotrzebnych szumów oraz potrafi przeprowadzić korektę pełną na wybranych elementach plików audio.

Uwaga!

  • Po pierwszym uruchomieniu programy należy dokonać bezpłatnej rejestracji.
  • SpectraLayers Pro dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 15 dni darmowego użytkowania. Oprócz tego posiada liczne ograniczenia, w tym m.in. brak możliwości zapisu lub eksportu dźwięku.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 472
Data aktualizacji15 cze 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
SpectraLayers Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)