Spędź weekend na dinozaurze. Ark: Survival Evolved za darmo na Steamie

Spędź weekend na dinozaurze. Ark: Survival Evolved za darmo na Steamie

Spędź weekend na dinozaurze. Ark: Survival Evolved za darmo na Steamie
29.07.2016 14:16

Już od ponad roku w ramach wczesnego dostępu na Steamie zagrać można w Ark: Survival Evolved. W ciągu miesiąca od jej udostępnienia, dostęp sprzedano ponad milion razy i przez wiele tygodni zajmowała ona pierwsze miejsce wśród najlepiej sprzedających się tytułów na całej platformie. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować swoich sił w tej ciekawej survivalowej produkcji, mamy dobre wieści: w ten weekend można zrobić to za darmo.

Obraz

Ark to z całą pewnością nie jest gra o rozbudowanej linii fabularnej. Możliwa jest co prawda rozgrywka w trybie jednoosobowym, jednak produkcja rozwija skrzydła dopiero w multiplayerze. Gracz zostaje rzucony w środek dzikiej puszczy, i aby przeżyć musi wydobywać zasoby, tworzyć przedmioty i wszystkie pozostałe czynności, które są oczywistością w tym gatunku.

Tym jednak, co Arka wyróżnia są… dinozaury. A także inni przodkowie żyjących dziś zwierząt, którzy jednak znacząco wyprzedzają współczesnych potomków gabarytami i śmiercionośnością. I nie chodzi tutaj tylko o ich bezmyślną rzeź, ale także o możliwość oswajania i trenowania, a w końcu ujeżdżania. Ponadto nie zabrakło także przedhistorycznych smaczków, jak możliwość stworzenia plemienia czy oddawania kultu, całkiem intratnego zresztą.[img=ss_9255b072f9bf757c906c13067d050594148bc79b.1920x1]Wrażenie robią także rozmiary całkowicie otwartego świata – to właśnie ten aspekt sprawia, że gra od ponad roku dostępna jest we wczesnym dostępie. Od dziś jednak pograć można w nią całkowicie za darmo. Promocja potrwa cały weekend, a aż do piątku można będzie kupić grę za połowę ceny, czyli niecałe 14 euro, a zatem nieco ponad 60 zł. Dodatkowe informacje, jak i możliwość rozpoczęcia zabawy, można znaleźć na Steamie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)