WindowsGrafikaProgramy do malowaniaSpeedy Painter
Speedy Painter ikona

Speedy Painter3.6.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Speedy Painter to bezpłatny, lekki i funkcjonalny edytor graficzny, pracujący w środowisku OpenGL. Za jego pomocą możemy rysować własne obrazy lub modyfikować już istniejące fotografie.

Speedy Painter charakteryzuje się współpracą z tabletami firmy Wacom, intuicyjnym i czytelnym interfejsem użytkownika, możliwością pracy na warstwach, a także pełną obsługą opcji nacisku pióra, którym posługujemy podczas korzystania z tabletu. Warto dodać, że edytor graficzny nie wymaga instalacji na dysku twardym i może być uruchamiany bezpośrednio z urządzeń przenośnych USB.

Oprócz tego program oferuje pełny dostęp do podstawowych narzędzi malarskich, takich jak pędzel, gumka oraz wbudowanych opcji do odwracania zdjęcia w dowolnym kierunku, swobodnego zaznaczania wybranego elementu na modyfikowanej fotografii. Nie zabrakło również możliwości nieograniczonego cofania/wznawiania wykonanych operacji. Poza tym Speedy Painter posiada innowacyjne narzędzie umożliwiające nagrywanie całego procesu tworzenia rysunku i następnie udostępnienia go w serwisie internetowym YouTube.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.49 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań19 167
Data aktualizacji28 gru 2020
Rozmiar pliku4.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Speedy Painter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)