WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoSPlayer

SPlayer4.9.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SPlayer to stworzony przez chińskich programistów odtwarzacz plików multimedialnych zdobywający coraz większą popularność na Starym Kontynencie.

Aplikacja podobnie jak większość konkurencyjnych rozwiązań oferuje wsparcie dla najpopularniejszych formatów audio i wideo (w tym AVI, RMVB, QuickTime, MPEG-2, MPEG-4, AC3/DTS, VP3/6/7, Indeo, MKV, WMV, MP4, MP3, WMA, FLAC), obsługę napisów (SRT, SUB, SSA, SMI, PSB, TXT, USF, XSS, SSF), możliwość tworzenia playlist, organizowania ulubionych multimediów czy pobierania napisów do filmów (aktualnie obsługiwany jest język angielski i chiński).

SPlayer wyróżnia się na rynku odtwarzaczy przede wszystkim niskim wykorzystaniem zasobów systemowych (CPU, RAM), niewielkim rozmiarem na dysku, możliwością renderowania filmu za pomocą procesora karty graficznej i otwartością kodu źródłowego. Program ponadto oferuje funkcję ShaderEngine umożliwiającą polepszanie jakości filmu przez wyostrzanie obrazu, usuwanie szumów czy podbijanie kolorów.

Kolejną z ciekawych opcji oferowanych przez SPlayera jest funkcja przechwytywania obrazu wideo i zapisu danej klatki (klatek) do pliku graficznego, czy możliwość wyświetlania obrazu z kamery podłączonej do PC.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.327 ocen
Twoja ocena
ProducentSPlayer.org
Liczba pobrań41 905
Data aktualizacji12 sie 2020
Rozmiar pliku64.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)