Sportifo podpowie, gdzie obejrzeć mecze Euro 2016

Sportifo podpowie, gdzie obejrzeć mecze Euro 2016

Sportifo podpowie, gdzie obejrzeć mecze Euro 2016
Łukasz Maślanka
08.06.2016 12:03, aktualizacja: 21.06.2016 15:40

Dla polskiej drużyny na Euro 2016 nadszedł wielki dzień. Nasza reprezentacja ma zagwarantowane wyjście z grupy pierwszy raz od wielu lat, a dziś rozegra ostatni z grupowych meczy z reprezentacją Ukrainy. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz obejrzeć mecz w towarzystwie innych kibiców, a przy okazji coś zjeść lub wypić, sięgnij po aplikację Sportifo. Ona podpowie, gdzie można się wybrać, by obejrzeć rozgrywkę na dużym ekranie i w świetnej atmosferze.

350178199948453825

Program dostarcza niezbędnych informacji tym, którzy chcą obejrzeć mecz Euro 2016 poza domem, ale nie wiedzą, gdzie znaleźć odpowiedni lokal, który zapewni transmisję. W Sportifo znajdziemy mapę, która wskaże miejsca w pobliżu naszej lokalizacji, gdzie można usiąść przy kawie, herbacie lub innych trunkach (także takich, które mają procenty w składzie), a także coś zjeść. Wizytówki miejsc są opatrzone informacjami kontaktowymi, mają też rozpiskę planowanych transmisji. Znajdziemy tam również nr telefonu i dokładny adres, a także skróty do kont lokalu w mediach społecznościowych. Te informacje znajdziemy zarówno na mapie, jak też na szczegółowej liście miejsc, które można z przymrużeniem oka nazwać przyjaznymi Euro 2016. Oprócz pubów i restauracji, lista przygotowana przez Sportifo zawiera też informacje o miejscach na świeżym powietrzu i strefach kibica, gdzie będziemy mogli obejrzeć transmisję spotkania.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja pozwala też trzymać rękę na pulsie, zawiera bowiem prosty kalendarz meczów. Wystarczy zajrzeć i sprawdzić, które drużyny zmierzą się w danym dniu, aby zdecydować, czy warto planować wyprawę do pubu lub restauracji. W Sportifo znalazło się też rozwiązanie dla tych, których miejsce nie znalazło się w bazie danych. Można je zgłosić samodzielnie za pomocą prostego formularza kontaktowego.

Nasz przegląd programów na Euro 2016 znajdziecie tutaj. Natomiast aplikacja Sportifo czeka na Was w naszej bazie programów: Android, iOS.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)