Spotawheel w Polsce. Kup auto przez internet, jeśli zmienisz decyzję – możesz je zwrócić

Spotawheel w Polsce. Kup auto przez internet, jeśli zmienisz decyzję – możesz je zwrócić

Spotawheel wkracza na polski rynek
Spotawheel wkracza na polski rynek
Oskar Ziomek
20.08.2019 17:41

Firma Spotawheel wkracza na polski rynek i chce zrewolucjonizować proces sprzedaży i kupna używanych samochodów. Firma handluje pojazdami w internecie i proponuje warunki, dzięki którym używane auto można kupić bez wychodzenia z domu.

Spotawheel to brytyjski startup, który rozpoczął działalność w 2016 roku. Od tamtego czasu zdążył już zmienić rynek używanych samochodów w Grecji, gdzie w krótkim czasie zdobył wiodącą pozycję. Polski rynek to okazja do powtórzenia tego sukcesu. Platforma umożliwia zarówno sprzedaż, jak i kupno używanych aut online.

Spotawheel wkracza na polski rynek, fot. materiały prasowe.
Spotawheel wkracza na polski rynek, fot. materiały prasowe.

Osoby chcące sprzedać swoje auto mogą zamówić na naszej stronie jego inspekcję przez współpracujących z nami niezależnych mechaników. Przegląd auta jest bardzo dokładny i obejmuje m.in. sprawdzenie historii serwisowania samochodu, przebiegu i ogólnego stanu technicznego. Tylko co 20 auto przechodzi taką inspekcję. Za auta, które ją przeszły, płacimy gotówką od ręki, a potem możemy je z czystym sumieniem sprzedawać naszym klientom dając na nie nawet 5 letnią gwarancję – tłumaczy Charis Arvanitis, założyciel i dyrektor generalny firmy.

Kupno samochodu online

Proces kupna pojazdu przez Spotawheel.pl może być początkowo zaskakujący. Klient może przejrzeć ofertę pojazdów, a następnie zdecydować się na zakup z dostawą auta do domu lub też skorzystać z możliwości jazdy próbnej, która może się odbyć w dowolnym miejscu kraju. W przypadku zakupu, ciekawostką jest możliwość zwrotu pojazdu bez podania przyczyny w czasie 7 dni, o ile pojazdem nie przejechano więcej niż 300 kilometrów, a jego stan jest niepogorszony.

Klient ma prawo do zwrotu zakupionego auta bez podania przyczyny (...) Możliwy jest też zakup samochodu online bez jazdy testowej. Mamy jednak świadomość, że rynek w Polsce może nie być jeszcze gotowy na taką rewolucję. Niemniej jednak już samo zaoferowanie możliwości kupna sprawdzonego używanego samochodu bez wychodzenia z domu daje nam dużą przewagę konkurencyjną – mówi Charis Arvantis.

Jak dotąd Spotawheel.pl obsłużył ponad 70 tysięcy klientów. Firma zatrudnia ponad 100 osób w Wielkiej Brytanii, Grecji i Polsce, a w ofercie ma 500 sprawdzonych samochodów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)