Spotify Family tnie ceny: o połowę niższy abonament dla członków rodziny

Spotify Family tnie ceny: o połowę niższy abonament dla członków rodziny

Spotify Family tnie ceny: o połowę niższy abonament dla członków rodziny
Redakcja
20.10.2014 15:49

Popularna usługa strumieniowania muzyki Spotify szuka nowych sposobów, aby przeciągnąć użytkowników z planu darmowego do płatnej usługi Premium. Tym razem przygotowano promocję, która powinna przypaść do gustu grupom znajomych, lub rodzinie. Pakiet Spotify Family pozwala bowiem na znaczne obniżenie opłat za dostęp do muzyki bez reklam, a także na urządzeniach mobilnych i bez dostępu do Internetu.

Obraz

Nowa oferta jest tym atrakcyjniejsza, im więcej osób postanowi z niej skorzystać. Druga i kolejne osoby nie muszą płacić pełnej opłaty za funkcje Premium, lecz tylko 50% kwoty. Oczywiście jest pewien haczyk: taka grupa będzie mogła mieć maksymalnie 5 osób. Koszt usługi dla dwóch osób to 14,99 USD, trzy osoby zapłacą 19,99 USD, cztery 24,99 USD, a pięć zaledwie 29,99 USD. Ceny są podawane w dolarach, bowiem jak na razie z nowej usługi będą mogli skorzystać tylko użytkownicy z Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii i Portugalii. W Polsce pakiet Premium dla jednej osoby kosztuje obecnie 19,99 zł miesięcznie, można więc przypuszczać, że każda kolejna osoba będzie wymagała dopłaty w wysokości niecałych 10 zł. Trzeba przyznać, że w wypadku większej grupy cena robi się bardzo atrakcyjna.

Co ważne, choć płacić będziemy za usługę raz za wszystkich użytkowników, tak ich konta są od siebie zupełnie niezależne. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy może słuchać ulubionej muzyki w swoim czasie, układać własne playlisty i wybierać swoje ulubione albumy i wykonawców. Nie ma tu nawet konieczności bycia znajomymi wśród społeczności użytkowników Spotify, liczy się wspólna opłata. Każdy użytkownik zyskuje natomiast funkcje Premium: możliwość słuchania offline, odtwarzanie muzyki na urządzeniach mobilnych, a także brak reklam i ograniczeń dotyczących odtwarzania utworów. Premium oferuje ponadto wyższą jakość muzyki, niż pakiet bezpłatny. Niestety nie wiadomo, kiedy dokładnie usługa pojawi się w Polsce.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)