Spotkajmy się na czwartym Zlocie czytelników!

Spotkajmy się na czwartym Zlocie czytelników!

Redakcja
19.04.2010 15:15, aktualizacja: 19.04.2010 16:45

Mamy wielką przyjemność zapowiedzieć, że w dniach 9-11 lipca odbędzie się HotZlot 2010, czyli czwarte już spotkanie czytelników vortalu dobreprogramy, TechIT i Gamikaze.

W tym roku gościć nas będzie Zamek na Skale położony w sercu Kotliny Kłodzkiej, w pobliżu Lądka Zdrój. Miejsce to od razu oczarowało nas przepięknie odrestaurowanymi wnętrzami, sympatyczną obsługą, wspaniałym parkiem, szumem górskiej rzeki... - słowem niesamowitym klimatem. Na każdym kroku czuje się tu oddech sięgającej XVI wieku historii, mimo że obecnie w Zamku mieści się 4-gwiazdkowy, doskonale wyposażony hotel. Został on w całości zarezerwowany na potrzeby HotZlotu - planujemy udział około 160 osób.

Tak jak w ubiegłych latach, trzydniowa agenda Zlotu od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym :) Planujemy kafejkę internetową, rozgrywki w gry, wystawy ciekawego sprzętu, nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Część HotZlotu przeznaczona zostanie na interesujące sesje techniczne, które poprowadzą zarówno nasi redaktorzy, jak i osoby reprezentujące zaproszonych partnerów - producentów oprogramowania i sprzętu komputerowego. Integracyjny charakter imprezy zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie w sobotni wieczór.

Tradycyjnie już, spotkanie to będzie dla Was praktycznie bezpłatne ;) Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów będziemy w stanie pokryć całość kosztów uczestnictwa - noclegi, pełne wyżywienie, napoje, upominki, autokar dla niezmotoryzowanych (z i do Wrocławia) oraz wiele, wiele innych związanych z organizacją imprezy. Pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę w wysokości 50 zł dla rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci uczestnictwa. Chętni będą mogli ponadto skorzystać z programu rozszerzonego i za niewielką opłatą przedłużyć pobyt o jeden dzień (do poniedziałku 12 lipca).

Ponieważ lista partnerów nie jest jeszcze ostatecznie zamknięta nie możemy jeszcze ogłosić szczegółowego programu ani też rozpocząć oficjalnej rejestracji. Planujemy jednak, że stanie się to na przełomie maja i czerwca. O HotZlocie informujemy jednak już teraz, abyście mogli zarezerwować sobie czas z odpowiednim wyprzedzeniem. Zaznaczamy, że udział będą mogły wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie, młodszych czytelników zmuszeni jesteśmy odesłać do późniejszej relacji i retransmisji sesji technicznych. Pierwszeństwo w rejestracji będą mieli najbardziej aktywni użytkownicy do których wystosujemy imienne zaproszenia.

Informacje na temat poprzedniej edycji można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Pełne informacje na temat tegorocznego spotkania pojawią się tam niebawem. Zachęcamy też do obejrzenia fotorelacji i wideorelacji z poprzedniego Zlotu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (126)