WindowsNarzędziaOdinstalowywanie programówSpyBHORemover
SpyBHORemover ikona

SpyBHORemover8.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

SpyBHORemover (dawniej BHORemover) to zaawansowane, ale bardzo proste w obsłudze narzędzie do wykrywania i usuwania z przeglądarki Internet Explorer zbędnych dodatków określanych mianem BHO (Browser Helper Objects).

BHO to nic innego jak wtyczki dla przeglądarek internetowych rozszerzające ich podstawowe możliwości. Często jednak pluginy te są "przykrywką" dla oprogramowania szpiegującego (spyware), które ma za zadanie dyskretne wykradanie poufnych danych z naszego komputera. W większości przypadków wspomniane komponenty BHO utrudniają przeglądanie Internetu, wyświetlając reklamy czy podmieniając stronę startową przeglądarki, znacząco spowalniają pracę systemu Windows oraz są niemożliwe do usunięcia w tradycyjny sposób.

Złotym środkiem dla wszystkich, którzy chcieliby pozbyć się ze swojego komputera dodatków BHO jest właśnie SpyBHORemover. Pozwala on skutecznie wyszukać wszystkie zainstalowane na komputerze pluginy dla Internet Explorera, a następnie kompleksowo je usunąć. Narzędzie zapewnia analizę heurystyczną zagrożeń, dodatkowo pozwalając użytkownikowi na weryfikację wykrytych składników w trybie online.

SpyBHORemover jest narzędziem w pełni bezpiecznym, które oferuje funkcje tworzenia i przywracania kopii zapasowych, umożliwiającą w razie potrzeby ponowną instalację wybranych rozszerzeń BHO. Daje on również możliwość wyłączania wskazanych składników oraz eksportu listy wykrytych BHO do pliku HTML.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 235
Data aktualizacji22 cze 2018
Rozmiar pliku4.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SpyBHORemover ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)