bDTYVpud
SpyHunter ikona

SpyHunter5.10.4.217

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SpyHunter to skuteczne narzędzie przeznaczone do ochrony komputera przed wszelakiego rodzaju szkodnikami rozpowszechnianymi m.in. za pośrednictwem Internetu. Oferuje moduł ochrony systemu w czasie rzeczywistym, potrafiąc wykrywać i niwelować wirusy, trojany, komponenty szpiegujące, malware, rootkity itp.

bDTYVpuf

Narzędzie pozwala na samoczynną ochronę komputera podczas codziennej pracy z komputerem. Działa w obrębie zasobnika systemowego skąd monitoruje i wykrywa w czasie rzeczywistym wszelakiego rodzaju szkodliwe oprogramowanie. SpyHunter pozwala także przeprowadzać skanowanie na żądanie w dowolnym wybranym przez użytkownika momencie. Obejmować ono może zarówno najbardziej wrażliwe na infekcje lokalizacje, jak również obszary przez nas zdefiniowane. Narzędzie pozwala wykonywać kopie zapasowe danych zidentyfikowanych jako szkodliwe i w razie potrzeby umożliwia ich łatwe przywrócenie.

Inne funkcje oferowane przez SpyHunter to definiowanie wyjątków, mechanizm odblokowywania zablokowanych programów, funkcja zaawansowanej ochrony DNS, zapobiegania modyfikacji i zakłócania połączenia internetowego oraz skanowanie komputera zgodnie z harmonogramem.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.03 oceny
Liczba pobrań13 358
Data aktualizacji20 lis 2020
Rozmiar pliku6.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
SpyHunter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTYVpuK
bDTYVpvb